Lola paraqitet me shumë stil, do ta ‘çmend’ Dautin

0
137

Bashkëshortja e deputetit të kuvendit të Kosoves Daut Haradinaj, Lola Haradinaj, me bukurin e saj vazhdon që ti lë pa fjalë të gjithë, shkruan ORAvip.

E duke qenë bashkëshortja e deputetit ajo komentohet shumë për stilin dhe bukurin unike që ka.

Në rrjetin social Instagram është shumë aktive dhe ndan me ndjeksit e saj shumë fotografi të ndryshme.

Ajo ka postuar një imazh ku shfaqet shumë atraktive.