VIDEO/ Grusht i thatë në mes të avionit. Shihni pamjet dramatike

0
127

Disa pamje shokuese janë publikuar teksa ndodh një sherr në një avion. Pamjet tregojnë  momentet kur ndodh edhe përleshja dramatike në bordin  e një avioni të SHBA-së.

Ngjarja ka ndodhur  gjatë javës së kaluar.

Avioni ‘Southwest Airlines’ po përgatitej të linte Dallasin dhe të udhëtonte për në Los Anxhelos.

Kjo video tregon se si nuk ndalen grushtet në mes disa personave, teksa më vonë fillon edhe tërheqja e tyre.