Egzona një nuse për vjehërr…Me mëngjes grimoset dhe vishet me fustan të gjatë plotë ‘xixa’…

0
2809

Egzona është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi si dhe reja e Nysretit dhe Meritës, gjithashtu këngëtarë shumë të njohur dhe të dashur, shkruan ORAinfo.

Falë një familje kaq të njohur e tillë u bë tashmë edhe ajo, e vazhdimisht është në vëmendje të mediave, si me fotografitë e saj ashtu edhe sa i përketë bizneseve të saj.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme edhe personale por edhe të tilla që kanë të bëjnë me punën e saj, sidomos duke promovuar fustanat nga butiku i saj.

Edhe sot ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet e veshur me fustana plot shkëlqim dhe si gjithmonë me një grim të bukur…/ORAinf/