Geti nuk gjen kohë për Marinën, Luana ‘diss’ Getit, ia dhuron ajo një trëndafil motrës

0
91

Geti dhe Marina nuk janë nga ato çiftet që e ekspozojnë martesën e tyre vazhdimisht në rrjetet sociale, përkundër kureshtjes së madhe të publikut.

Njëri nga Kosova e tjetri nga Shqipëria, duket se nuk iu bie të qëndrojnë shumë bashkë, përcjell ORAinfo.

Të dy të angazhuar në profesionet e tyre, Geti nuk gjen kohë për Marinën, prandaj Luana është përkushtuar që t’ia plotësojë mungesën motrës së martuar.