Juristja nga Tirana vishet me fustan të bardhë, por vëmendjen e marrin çizmet e saj!

0
109

Juristja nga Tirana, Redona Koci është ndër femrat më seksi shqiptare, transmeton ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan pothuajse gjithҫka me ndjekësit e saj, dhe nuk mungojnë as postimet provokative.

Se fundmi ajo ka postuar një fotografi në Instastory ku shihet e veshur me një fustan të bardhë. Por e gjithë vemendja është të çizmet e saj të qutishme me ngjyrë të kuqe. /ORAinfo/