Asnjë postim për tu shfaqur

Lajmet e fundit

Ulni armët e vëllavrasjes!

Pas shkarkimit të ‘Qeverisë Kurti’ në Kuvendin e Kosovës, të gjitha partitë duhet të respektojnë rregullat e lojes demokratike. Siq dihet, sipas...

Kosova është e lodhur dhe nuk din si te ecën përpara me politikë!

Nga këndvështrimi im si krijues i artit, do te ishte ide e mire nëse Amerika e merë menaxhimin e shtetit te Kosovës për një...

Aktori nga Presheva Artan Ibishi flet në rubrikën „Bardhë e Zi“, për herë të...

Syri.tv: Përshëndetje Artan, mirë se erdhe në rubrikën javore "Bardhë e zi" të portalit Syri.tv të parin në gjuhën shqipe në Mërgatë...