Horoskopi , e mërkurë 4 Korrik

Dashi-Mos i nënvlerësoni vonesat e mundshme në vendin e punës, sidomos nëse jeni në prag të dorëzimit të një projekti të rëndësishëm. Nga pikëpamja...

Një djalë, nëna dhe gjyshi i tij vdiqën brenda një muaji, mjekët besojnë se...

Ashley Tomlin besohet të ketë vdekur nga gjendja e njëjtë e zemrës që pretendohet se ndërroi jetë edhe djali i saj 10-vjeçar. Ajo, siç shkruajnë...

Horoskopi ditor – 07.01.2018

Dashi Kjo e diel do të nisë me disa dyshime për shkak të kundërshtimit të Venusit. Sot dashuria nuk është në atë mënyrë që ju...

Qyteti më i lumtur nuk është në Evropë, as në Amerikë

Sipas një sondazhi të kryer nga Times Out dhe Tapestry Research, qyteti më i lumtur në botë ndodhet në Melbourn të Australisë. 15.000 njerëz u...

Ky është moti për këtë javë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se ditët e para të kësaj jave do të karakterizohen me mot kryesisht të vranët dhe me reshje...

Ja kush janë vendet më të mira për të jetuar

Finlanda është shpallur si vendi më lumturinë më të madhe për tu jetuar. Finlanda arriti ti marrë vendin e parë në rënditje Norvegjisë. Finlanda është...

Horoskopi javor nga 25. dhjetor deri 31. dhjetor 2017

DASHI 21. mars – 20. prill Gjate kësaj jave do ketë edhe dite pozitive, por edhe negative për ju qe jeni ne një lidhje. Ndonjëherë...

Qfar tha sot Horoskopi per ju, shum interesante

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote...

Ju është dobësuar bateria? Ja çfarë duhet të bëni

Nëse dëshironi të rritni jetëgjatësinë e baterisë së celularit tuaj, atëherë ky artikull është për ju. Është absolutisht normale, që porta i mbushjes në celularin...

VIDEO +18/ Makina shtyp një fëmijë, edhe pse po ecte me vetëm 5 km/h

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë  ku një fëmijë teksa ka qenë duke kaluar rrugën është shtypur nga një makinë dhe ka...

Lajmet e fundit

Bashkëbisedim nëpërmjet video lidhjes/Skype me Samir Idrizin, trajner i FC Albania Zürich

Sporti Shqiptar në Zvicër, emisioni i 16-të Bashkëbisedim nëpërmjet video lidhjes/Skype me Samir Idrizin, trajner i FC Albania Cyrih

PDK: Vendimi i djeshëm i Kurtit, një lojë dhe mashtrim ndaj qytetarëve dhe ndaj...

Partia Demokratike e Kosovës ka thënë se kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka “mashtruar” dhe “gënjyer” qytetarët e Kosovës lidhur...

Pirateria Televizive: AKEP bllokon Nimi TV dhe 16 faqe të tjera interneti pirate

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare në një shkresë të dërguar ditën e sotme pranë ofruesëve të shërbimeve elektronike në internet, i...