VIDEO/I gjithë publiku në këmbë, Tayna ‘pushton’ Zvicrën

Doruntina Shala apo Tayna, ishte e pranishme në një koncert në Zvicër e cila ‘pushtoi’ zemrat e të gjithëve. Se pëlqehet mjaft shumë nga publiku,...

Reperi shqiptar: Do e kaloja një natë me Encën

Reperi i njohur shqiptar, Nushi në rubrikën “Kë Zgjedh”, ka zgjedhur në mes emrave të njohur të estradës. I pyetur se me kë Rdo kalonte...

Sot njihet si femër seksi, ja si dukej para 20 vjetësh Arta Nitaj

Famën e madhe e ka marrë pas pjesëmarrjes në serialin “O sa mirë”. Edhe në seri, edhe në fotografi, Arta Nitaj është veçuar për format...

U kërkua largimi i frazës “A ban me fol”, reagon menaxheri i Taynës

Në këtë këngë reperja nga Prizreni ka përfshirë edhe frazën e famshme të Ilir Hajraj “A ban me fol”. E pas lansimit të këngës ka...

Sellma i komentoi vajzës së Arkanit, reagojnë fytyrat publike

Grimerja që është e njohur në Kosovë, Sellma, ka lënë një koment te vajza e kriminelit serb, i njohur si ‘Arkani’, i cili njihet...

Ja si e quan Tayna tash djalin që u përfol se është në lidhje

Relacioni i tyre është në qendër të vëmendjes. Reperja Tayna sot në Youtube ka hedhur projektin e ri muzikor, të titulluar “Kce”. E këngën e saj...

Roza vjen përsëri me poza të ’nxehta‘

Është një nga moderatoret shqiptare që zhvishet më së shumti. Roza Lati ka hedhur disa fotografi në Instagram ku ka mahnitur me pamjen e saj. Ajo...

“Faleminderit që m’ke duru”! Tuna i hap zemrën këtij mashkulli, s’është Patrisi

Nuk ka shumë ditë që e ka lansuar albumin e ri. Këngëtarja Tuna Sejdi përmes një postimi në Instagram, ka vlerësuar lartë punën e bashkëpunëtorëve...

SHBA iu ndalon hyrjen disa këngëtarëve të famshëm shqiptarë, ja arsyeja

Ditën e djeshme në media u përfolur se disa këngëtarëve nga Shqipëria dhe Kosova i është ndaluar hyrja në SHBA dhe u është refuzuar...

Mori fund. Ndahet një tjetër çift i njohur i showbizit shqiptar

Lidhja e tyre nuk u konfirmua asnjëherë e megjithatë ishte ndër më të përfolurat. Tani, romacës mes Ronela Hajatit dhe Young Zerkës do t’i referohemi...

Lajmet e fundit

Pirateria Televizive: AKEP bllokon Nimi TV dhe 16 faqe të tjera interneti pirate

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare në një shkresë të dërguar ditën e sotme pranë ofruesëve të shërbimeve elektronike në internet, i...

Britani: 393 viktima nga Covid-19 në një ditë, në total 1,801 të vdekur

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 393 viktima nga Covid-19 në Britaninë e Madhe. Ky është numri më...

Me shkas Tash që menduan se „Erdhi dita“, LDK ua prishi ëndërren, dhe jo...

Bolshevizmi historikisht paraqet një akt vandal, brutal kundër proceseve politike dhe vlerave shoqërore që përbëjnë individualitetin kombëtar dhe qenien historike të popullit...