Reperi i njohur shqiptar, Lumi B, ka publikuar projektin më të ri të tij.

“Kele” titullohet projekti i ri i reperit shqiptar, i cili rikthehet kështu fuqishëm me një projekt karizmatik. Kënga është realizuar nga Big Bang në shtëpinë...

Lauren Jauregui nga Fifth Harmony nuk i vë barriera vetes, pozon për Playoby

Këngëtarja Lauren Jauregui nuk dëshiron që t’i vë vetes barriera. Vokalistja e grupit Fith Harmony preferon që të jetë në kontakt me veten në mënyrë...

Anita Haradinaj fotografohet me këtë personalitet të njohur në Amerikë

Anita është duke e shoqëruar bashkëshortin e saj, kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinajn në Amerikë, i cili është ftuar nga Shtëpia e Bardhë në...

Adelina Tahiri publikon unazën e martesës që ia ka blerë burri biznesmen

Këngëtarja Adelina Tahiri na e ka prezantuar unazën e martesës. Këtë e ka bërë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory, shkruan lajmi.net Ajo dhe i...

As Diana Avdiu nuk i shpëton ndërhyrjes në buzë?!

Diana Avdiu, ish misi i Kosovës, është shquar përherë për thjeshtësinë që rrallë sheh syri i audiencës tek femrat e shoëbizit, shkruan Kosovarja. Madje, kjo...

Bebe Rexha publikon këngën “Home” (Video)

Është publikuar kënga e re e këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha. “Home” titullohet kënga të cilën ajo e solli në bashkëpunim me Machine...

Do të befasoheni, ja në spitalin e cilit qytet në Kosovë ka lindur Rita...

Është komentuar shumë për pjesëmarrjen e saj në Kosovë, në koncertin e organizuar për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.Por, së fundmi, këngëtari Asim...

Një nënë e përkushtuar si Majlinda, bën një ndryshim të madh te Roani

Majlinda Zeka bëri bujë të madhe që kur ajo pranoi që është në lidhje me reperin e njohur, Majk. Fatkeqësisht lidhja e tyre nuk zgjati...

FOTO/ Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet më një look të ri,fansat e krahasonjë me ….

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj nuk mund ti rezistonte trendin të ri të flokëvë, pasi ajo njihet për eksperimentet e saj me modelet dhe ngjyrat e...

Big Ma shfaqet joshëse, kaq shumë është zbukurua

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan ORAvip. Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve...

Lajmet e fundit

Saim Tahiraj: Paralajmëron luftë speciale kundër LDK-së!

Lufta politike në mesë të dy taborëve politike me ideologji të kundërta po ashpërsohet dita-ditës. Tabori bolshevik i udhëhequr nga ideologu i...

ZIA E MORTIT PANDEMIK DHE PUÇI BARBAR ...

RUSHIT RAMABAJA - Opinion ZIA E MORTIT PANDEMIK DHE PUÇI BARBARDy puçet e gjashtë mëkatet e Isa Mustafës dhe...

Aktori nga Presheva Gani Veseli për herë te parë shpalos “ sukseset e...

Syri.tv : Përshëndetje i nderuar Gani Veseli, mirë se erdhe në rubrikën javore Bardhë e Zi. Gani Veseli: Falënderim...