FOTO/ Noizy dhe Tayna bashkë me pushime në…

Reperët po pushojnë në të njëjtën kohë në të njëjtin vend! Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më ‘in’...

Tuna e sëmurë duke bërë..

Më 8 Mars, këngëtarja e dashur për publikun Tuna Sejdi mbajti një koncert ku promovoi albumin e saj më të ri. Që para këtij...

Këngëtari shqiptar i reagon Sellmës: S’të ka ra mi pa masakrat që i ka...

Asim Gashi, ka reaguar ndaj komplimentit që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kriminelit serb, Zhelko Razhnatoviq. Me anë të...

Vesa ua ‘han ymrin’ bashkëpunëtorëve, ja çka iu bënë

Po vjen me këngë të re. Këngëtarja Vesa Luma e ka konfirmuar duetin e dashurisë me Denik Perzerinin. Ajo ka hedhur një video në Instastory ku...

VIDEO/I gjithë publiku në këmbë, Tayna ‘pushton’ Zvicrën

Doruntina Shala apo Tayna, ishte e pranishme në një koncert në Zvicër e cila ‘pushtoi’ zemrat e të gjithëve. Se pëlqehet mjaft shumë nga publiku,...

Reperi shqiptar: Do e kaloja një natë me Encën

Reperi i njohur shqiptar, Nushi në rubrikën “Kë Zgjedh”, ka zgjedhur në mes emrave të njohur të estradës. I pyetur se me kë Rdo kalonte...

Sot njihet si femër seksi, ja si dukej para 20 vjetësh Arta Nitaj

Famën e madhe e ka marrë pas pjesëmarrjes në serialin “O sa mirë”. Edhe në seri, edhe në fotografi, Arta Nitaj është veçuar për format...

U kërkua largimi i frazës “A ban me fol”, reagon menaxheri i Taynës

Në këtë këngë reperja nga Prizreni ka përfshirë edhe frazën e famshme të Ilir Hajraj “A ban me fol”. E pas lansimit të këngës ka...

Sellma i komentoi vajzës së Arkanit, reagojnë fytyrat publike

Grimerja që është e njohur në Kosovë, Sellma, ka lënë një koment te vajza e kriminelit serb, i njohur si ‘Arkani’, i cili njihet...

Ja si e quan Tayna tash djalin që u përfol se është në lidhje

Relacioni i tyre është në qendër të vëmendjes. Reperja Tayna sot në Youtube ka hedhur projektin e ri muzikor, të titulluar “Kce”. E këngën e saj...

Lajmet e fundit

Kush i mbush syt me lotë bukuroshes Shkodrane.

Interviste me këngëtaren Shkodrane Elisa Kalaj Syri.tv: Elisa Kalaj Shkodrane, nga e mer ketë bukuri kaq sexy? Elisa Kalaj: Thjeshtesia e ben njeriun me të bukur...

Spinaqi, ja të mirat shëndetësore që i sjell

Ata mund të shkaktojnë stres oksidativ, gjë që shkakton plakjen e shpejtë. Kjo gjithashtu rrit rrezikun e kancerit dhe diabetit. Për të mos ndodhur kjo...

Zidane flet për situatën e Bale

Lojtarët si Isco Alarcon janë ata që presin që të rifitojnë një vend në formacionin e ‘Los Blancos’ pasi nuk gjenin hapësirat e tyre...