Dedikimi i veqantë nga Noizy (FOTO)

Janë të pakta rastet kur reperi Noizy flet për dashurinë. Së fundmi ai ka bërë një dedikim shumë të ndjerë dhe emocional në rrjetin social...

Sëmuret ‚Oki‘

Aktori i njohur Fatmir Spahiu, duket se është sulmuar nga gripi sezonal. Në një foto që ka postuar në rrjetet sociale, aktori i njohur më...

Era Istrefi fton fansat që t’i shkruajnë në Facebook

Kënga e re e Era Istrefi, e lançuar me datë 29 shtator, në bashkëpunimi me French Montana, është pritur mjaft mirë nga fansat e...

Brad Pitt në një lidhje me aktoren 21 vjeçare

Megjithëse nuk ka qenë i përfshirë në ndonjë lidhje serioze deri më tani, Brad Pitt duket se ka vendosur të nisë një romancë me...

Revista amerikane: Era Istrefi, e destinuar për gjëra të mëdha

Duhet të kesh diçka shumë speciale për të hyrë në tregun ndërkombëtar, dhe Era Istrefi e ka atë. Njëra nga revistat më të famshme në...

Edhe pse në moshë të shtyrë, mahnit fansat

'Origjinali' Wonder Woman edhe sot duket e mahnitshme dhe të gjithë nga pak janë të dashuruar në të. Lynda Carter mahnit secilin prej nesh me...

Çifti i ri i showbiz-it shqiptar,…

U bënë disa muaj tashmë që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj përfliten për një lidhje dashurie. Edhe pse çifti nuk e ka konfirmuar romancën, të...

Ky ka qenë momenti më emocionues në ditëlindjen e Lori Hoxhës

Edhe pse kanë kaluar disa orë nga ditëlindja e artë e Lori Hoxhës, fotografitë që janë shkrepur përgjatë gjithë mbrëmjes, që ka vijuar deri...

Dhurata Ahmetaj dhe Yll Limani mohojnë lidhjen: Jemi vetëm miq të mirë (Foto)

Këngëtarët Dhurata Ahmetaj dhe Yll Limani janë ndër këngëtarët më të pëlqyer të skenës, të cilët njëherësh ruajnë edhe një miqësi shumë të mirë...

Shihni ëndërr sikur jeni shtatzënë? Kjo është domethënia

Është një lloj ëndrre aq e gjallë, saqë nëse e sheh për herë të dytë, nuk je më e sigurt nëse është e vërtetë. Mund...

Lajmet e fundit

Arbnore Hasani, kandidate për Deputete nga radhët e AAK nga Diaspora

Intensifikimi i kryetarit të AAK z. Ramush Haradinaj ishte ide e mëhershme në të mirën e vendit që diaspora duhet të jetë...

Politikania nga Presheva Ardita Sinani pjesë e rubrikës “ Bardh e Zi“ e...

SYRI.TV: Përshëndetje e nderuara znj. Ardita Sinani, mirë se na erdhët në rubrikën Bardh e Zi në portalit Syri.tv nga Mërgata?

Demokracia, përfshirja dhe përfaqësimi në proceset shoqërore

Në zgjedhjet e ardhshme në Kosovë Mërgata duhet të jetë aktive në realizimin e të drejtave të tyre. Si në aspektin e...