A ju kujtohet Ardi i “Familjes Moderne”? Ja se si duket ai sot (FOTO)

Aktori kosovar, Armond Morina, u bë shumë i njohur për publikun në serialin “Familja Moderne”, ku luante rolin e Ardit, shkruan Sovrani.info. Vitet kaluan dhe...

Ilda Bejleri shfaqet atraktive në stadium

Bukuroshja e ekranit, Ilda Bejleri, gjithnjë shfaqet atraktive. E lidhur me sportin, Ilda asnjëherë nuk heziton që të tregojë linjat trupore të saj.   https://www.instagram.com/p/Bgy4zx_h56f/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_test Ajo kësaj radhe...

Lola paraqitet me shumë stil, do ta ‘çmend’ Dautin

Bashkëshortja e deputetit të kuvendit të Kosoves Daut Haradinaj, Lola Haradinaj, me bukurin e saj vazhdon që ti lë pa fjalë të gjithë, shkruan...

‘Sulmohet’ Dhurata Ahmetaj

Dhurata Ahmetaj ka njoftuar gjithë fansat e saj se ajo është sulmuar virtualisht. Fillimisht këngëtarja kërkoi falje për çdo mesazh ofendues që ka mundur të...

Digjni 500 kalori pa shkuar fare në palestër – aktiviteti që mund ta kryeni...

Humbja e peshës jo domosdoshmërish duhet të jetë detyrë. Shkencëtarët tani po thonë se mund të digjni kalori duke shikuar filma. Por, sipas tyre, numri...

Prezantohet BMW 750Li i ri në Abu Dhabi

BMW Abu Dhabi Motors është duke prezantuar në Abu Dhabi modelin e saj të ri BMW 750Li xDrive me eksterier me ngjyrë të kaltër...

Vendoset data, ja kur do të përballet Cristiano Ronaldo në gjykatë

Prej disa kohësh futbollisti Cristiano Ronaldo nuk i ka aspak mirë punët me ligjin. Së fundmi mediat spanjolle kanë shkruar se ylli i futbollit do...

FOTO/ Arsyeja pse David Beckam dhe Victoria zgjodhën të kalojnë pushimet në Adriatik

Se Mali i Zi përfundimisht është hapur për turizmin elitar është prova më e mirë e arritjes së familjes Beckam në Shën Stefan, ku...

Juristja nga Tirana vishet me fustan të bardhë, por vëmendjen e marrin çizmet e...

Juristja nga Tirana, Redona Koci është ndër femrat më seksi shqiptare, transmeton ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan pothuajse gjithҫka me...

Çmendet Genta, vetëm për një rrip dhe shall paguan këtë shumë marramendëse

Genta Ismajli si shumica e këngëtareve të tjera një pjesë të mirë të të ardhurave të shumta i shpenzojnë për garderobën e tyre. Veshjet e...

Lajmet e fundit

Pirateria Televizive: AKEP bllokon Nimi TV dhe 16 faqe të tjera interneti pirate

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare në një shkresë të dërguar ditën e sotme pranë ofruesëve të shërbimeve elektronike në internet, i...

Britani: 393 viktima nga Covid-19 në një ditë, në total 1,801 të vdekur

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 393 viktima nga Covid-19 në Britaninë e Madhe. Ky është numri më...

Me shkas Tash që menduan se „Erdhi dita“, LDK ua prishi ëndërren, dhe jo...

Bolshevizmi historikisht paraqet një akt vandal, brutal kundër proceseve politike dhe vlerave shoqërore që përbëjnë individualitetin kombëtar dhe qenien historike të popullit...