Gruaja e Albin Kurtit zbulon këmbët ajo e Visarit me ‘komplete’, shikoni si duken...

Albin Kurti e Visar Ymeri ishin liderët kryesorë të Lëvizjes Vetëvendosje, që tanimë u kthyen në kundërshtarë të njëri-tjetrit. Në shumë ngjarje politike ata u...

Pamje madhështore të vendeve më të bukura të botës nga droni (Foto)

Prej ujëvarave frymëzuese me pamje ‘të frikshme’ e deri tek fotografitë e habitshme të qyteteve, më poshtë ju mund t’i shihni fotografitë më të...

Andrra dhe Xhensila në krah të burrave të tyre, po shikoni fustanet më të...

Andrra dhe Xhensila janë dy femrat që më së shumti përfolen për pamjen që kanë. Të dyja janë bërë mike të mira, që e...

Cili e ka më të mirë trëndafilin Ledri apo Butrinti?

Ledri Vula është njëri ndër reperët tanë i cili vërtet është shumë i pëlqyer dhe mjaft aktiv në muzikë, në anën tjetër është edhe...

Ja si të RRISNI flokët deri 10 CM për 21 ditë…(receta)

Mjaltë me qepë për rritjen e flokëve. Qepa është e pasur në sulfur, një mineral i rëndësishëm për shëndetin e flokëve. Sipas studimeve në...

Blerona Zeqiri takohet me ish të dashuren e Endrit Thaçit!

Blerona Zeqiri është një nga moderatoret më të dashura dhe më të diskutuara në rrjete sociale, madje shpeshherë ajo kritikohet për pamjen e jashtme. Nuk...

A e njini Biona Muqiqi një super bombë, ia kalon të gjithave

Biona Muqiqi është vajza e këngëtarëve të njohur Nysret dhe Merita Muqiqi Ajo u bë e njohur për publikun e gjerë si vajza e një...

Si u bë Arta Elezaj e pasur?

Aktorja e “O sa mirë”, Arta Elezaj pothuajse tërë verën e ka kaluar nëpër plazhet me të shtrenjta që njihen në botë, por veç...

Alban Mehmeti uron gruan me këto fjalë

Në familjen e këngëtarit Alban Mehmetit sot ka festë. Gruaja e tij Fjolla ka ditëlindjen dhe për të nuk ka munguar as urimi i këngëtarit....

Samanta Karavella shfaqet pa grim, habit me pamjen

Janë të rralla rastet kur artistët shqiptarë dalin hapur pa make up, ndaj foto apo video në raste të tilla bëhen lajme për mediat...

Lajmet e fundit

PSHDK i duhet politikës, ekonomisë dhe strategjisë shtetformuese të RKS!

Nga Zef Prekaj Shpesh në fjalorin shqip-shqip, takojmë fjalë që kanë dy e më...

PËRGJEGJE DHE PËRKRAHJE LIDHUR ME SHKRIMIN E MREKULLUESHËM NGA NUE OROSHI

E mbramja me hair apo ja nien zanin ma vonë…           Është titulli i mrekullueshëm i shkrimit që i...

Nga sot Qeveria mbulon shpenzimet e Kartonit të Gjelbër për diasporën

ëvendësguvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Sokol Havolli ka njoftuar se në minutat e parë të ditës së sotme është printuar polica...