Zbulohet destinacioni ku Justin Bieber dhe Hailey kanë vendosur të mbajnë cermoninë e dasmës

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë në kërkim të një vendi perfekt për të bërë dasmën, dhe me sa duket e kanë gjetur. Dy të...

Pasi Baby G e ‘akuzoi’, Rina tregon si qëndron e vërteta e xhinseve

Së fundmi  Rina ishte e ftuar në ‘Shiko kush luan’ krah shumë të personazheve të tjerë të njohur. Ajo u bë pjesë e lojës ku...

Justin Bieber me dy rekorde

Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit në botë. Ish i dashuri i Selena Gomezit ka arritur edhe dy rekorde të...

Rita Ora merr vëmendjen në koleksionin e gjallë të “Escada”, shpallet ambasadore e markës...

Për këngëtaren me origjinë nga Kosova, Rita Ora, nuk është hera parë që rrëmben vëmendje për stilin e saj. Dhe kësaj radhe Rita Ora...

Vetëm gjashtë minuta ushtrime të këtilla në ditë zëvendësojnë orë të tëra stërvitjeje

Edhe pse keni veshur xhemperë dhe pallto – tani është koha e duhur të kujdeseni për zonat kritike të trupit dhe njëra ndër to...

Nga burgu Stresi po punon fort për t’u rikthyer

Reperi Arkimed Lushja i cili njihet më shumë me emrin e tij të artit Stresi këngën e tij të fundit ishte një dedikim kushtuar nënës...

Flet Vali Corleone pasi doli nga psikiatria, thotё se e konsideruan me intelegjencё shumё...

Kёtё javё nё mesin e shumё tё ftuarve nё emisionin “ElitёShow” ishte i ftuar i shumёpёrfoluri Vali Corleone. Ai nё njё intervistё ekskluzive rrefeu shumёçka...

​ Mësojeni se kë ka zgjedh trajner personal Ariana Fjzullahu

Edhe pse ajo gjithmonë është shfaq elegante dhe me linja përfekte, si duket sërish nuk është e knaqur me kaq bashkëshortja e këngëtarit Ermal...

Lajmet e fundit

PSHDK i duhet politikës, ekonomisë dhe strategjisë shtetformuese të RKS!

Nga Zef Prekaj Shpesh në fjalorin shqip-shqip, takojmë fjalë që kanë dy e më...

PËRGJEGJE DHE PËRKRAHJE LIDHUR ME SHKRIMIN E MREKULLUESHËM NGA NUE OROSHI

E mbramja me hair apo ja nien zanin ma vonë…           Është titulli i mrekullueshëm i shkrimit që i...

Nga sot Qeveria mbulon shpenzimet e Kartonit të Gjelbër për diasporën

ëvendësguvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Sokol Havolli ka njoftuar se në minutat e parë të ditës së sotme është printuar polica...