Demi Lovato del nga rehabilitimi

Nëna e saj e këngëtares Demi Lovato, së fundmi është shprehur krenare pasi vajza e saj e famshme ka arritur të qëndrojë e esëll...

“Më e mirë e ëma se e bija”

‘ODA’ arriti të mbledhë pothuajse gjitha yjet shqiptare. Një organizim fantastik që arriti të sjellë edhe yje shqiptare që kanë arritur majet e suksesit anembanë...

Greta Koçi vjen me këngën e re “Ku gabuam”

Greta Koçi është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. “Ku gabuam”, titullohet kënga për të cilën pritet të realizohet edhe një videoklipi. Koçi duket...

Rita Ora merr vëmendjen në koleksionin e gjallë të “Escada”, shpallet ambasadore e markës...

Për këngëtaren me origjinë nga Kosova, Rita Ora, nuk është hera parë që rrëmben vëmendje për stilin e saj. Dhe kësaj radhe Rita Ora...

Modelja e Victoria’s Secret “ngre” temperaturat në Malibu

28 vjeçarja është fotografuar në plazh në shoqërinë e të dashurit të saj Jared Homan Modelja braziliane e Victoria’s Secret, Lais Ribeiro po shijon rrezet...

“Tek i njëjti vend, por pa ty”, kujt ia dedikon Flori këto fjalë?

Flori Mumajesi përmes mbishkrimit që ka lënë në videon e fundit, ka bërë kureshtar fansat rreth asaj se kujt po i bën dedikim ai. Kantautori...

Zbulohet destinacioni ku Justin Bieber dhe Hailey kanë vendosur të mbajnë cermoninë e dasmës

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë në kërkim të një vendi perfekt për të bërë dasmën, dhe me sa duket e kanë gjetur. Dy të...

Për ku është nisur Remzie Osmani, ja si duket në aeroport..

Është ndër këngëtaret më të kërkuara dhe komentuara si për karrierë ashtu edhe për jetën private, shkruan Kosovarja. Me që shpesh udhëton jashtë vendit shkaku...

Pasi Baby G e ‘akuzoi’, Rina tregon si qëndron e vërteta e xhinseve

Së fundmi  Rina ishte e ftuar në ‘Shiko kush luan’ krah shumë të personazheve të tjerë të njohur. Ajo u bë pjesë e lojës ku...

Kylie Jenner me unazë në gishtin e martesës

Ylli televiziv Kylie Jenner aktualisht është duke shoqëruar të dashurin e saj në turne Travis Scot. Në mbrëmjen e së shtunës ajo u fotografua nga...

Lajmet e fundit

Diar Selmani pjesë e shkollës së futbollit „FC Freienbach “ në Zvicër

Futbollisti shqiptar nga Kumanova DiarSelmani , i lindur në Janar të   vitit 2011 , në Zvicrës. Një djalë 9  vjeçar, nxënës...

Artistja shqiptare nga Franca AidaLlukaj pjesë e rubrikës Bardh e Zi e cila për...

Syri.tv: Përshëndetje enderuar Aida mirë se na erdhe në rubrikën bardh e Zi të jeni pjese e portalit Syri.tv ?

Kik-bokseri Emurllah Junuzi flet për sukseset e tij në rubrikën „Bardhe e Zi“ në...

Syri.tv: Përshëndetje Emurllah mirë se erdhe në rubrikën Bardh e Zi dhe faleminderit që pranuat ftesën të jeni pjesë e portalit Syri.tv?