​Shumica e këngëtarëve, të pandërgjegjshëm ndaj shtetit

Këngëtarët janë pjesë e industrisë që zhvillon më shumë aktivitete në sezone të caktuara, e që njëherësh kanë obligime ndaj shtetit për të hyrat...

Majku e publikon Luana Vjollcën në një gjendje të tmerrshme

Luana nuk ka shumë sukses në muzikë, por në fushën e moderimit, ajo njihet nga mbarë publiku shqiptar. Moderatorja më seksi e ekranit e cila...

Supermodelja sjell tendencat e reja të modës

Supermodelja e famshme, Gigi Hadid e cila është e njohur për stilin e saj të veçantë, ka bërë sërish që sytë t’i kthejnë nga...

Luana e pakujdesshme, pite në ora 23:00

Ajo është shumë shumë seksi. Por, Luan Vjollca, së fundmi ka filluar të mos kujdeset për format trupore Kjo se, në Instagram, këngëtarja ka publikuar një...

S’ka ribashkim të Destiny’s Child

Pa dyshim se Beyonce do të ketë surpriza për Coachella, por ribashkimi i Destiny’s Child nuk është njëra prej tyre, shkruan TMZ. Burimet e TMZ-së...

Pas 8 vitesh të ndarë ‚Skillz‘ sjellin super hitin, i cili do të publikohet…..

Dy anëtarët e grupit ‘Skillz’ Ledri Vula dhe Skivi u kapën mat në një prej kafeneve të qytetit dhe të gjithë menduan për një...

Zbulohet destinacioni ku Justin Bieber dhe Hailey kanë vendosur të mbajnë cermoninë e dasmës

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë në kërkim të një vendi perfekt për të bërë dasmën, dhe me sa duket e kanë gjetur. Dy të...

Dua Lipa e thjeshtë por fantastike

Dua Lipa ka filluar mbarë vitin 2018. Përpos sukseseve të shumta që arriti nga viti në vit në muzikë, ajo ka qenë shumë aktive edhe...

Egzona mbulohet e tëra në ari

Nuset e estradës shqiptare janë më të komentuara në mediet rozë. Është Egzona, bashkëshortja e Albatrit Muqiqit ajo që çdo ‘lëvizje’ e saj në rrjetet...

Sikur të ishte motra e tij, ja sa i ngjan gruaja e tij ambasadorit...

Edhe pse janë politikanë e kanë poste të larta e të rëndësishme edhe ata ndajnë në rrjetet e tyre sociale momente nga festa e...

Lajmet e fundit

Diar Selmani pjesë e shkollës së futbollit „FC Freienbach “ në Zvicër

Futbollisti shqiptar nga Kumanova DiarSelmani , i lindur në Janar të   vitit 2011 , në Zvicrës. Një djalë 9  vjeçar, nxënës...

Artistja shqiptare nga Franca AidaLlukaj pjesë e rubrikës Bardh e Zi e cila për...

Syri.tv: Përshëndetje enderuar Aida mirë se na erdhe në rubrikën bardh e Zi të jeni pjese e portalit Syri.tv ?

Kik-bokseri Emurllah Junuzi flet për sukseset e tij në rubrikën „Bardhe e Zi“ në...

Syri.tv: Përshëndetje Emurllah mirë se erdhe në rubrikën Bardh e Zi dhe faleminderit që pranuat ftesën të jeni pjesë e portalit Syri.tv?