Me këtë torte interesante dhe dhurata të shtrenjta, Albatriti e uron Meritën për ditëlindje

Nëna e këngëtares Merita Spahiur sot ka ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë asaj i kanë bërë një surprizë të këndshme vajza me...

Shikoni se si dukej Flaka Krelani para operacioneve plastike (FOTO)

Janë të shumta këngëtaret që i janë nënshtruar operacioneve plastike, shkruan Sovrani.info Një numër i madh i tyre asnjëherë nuk pranuan se kanë bërë këto...

Marina e çmend Getin për Vit të Ri me këtë fustan

Marina e mbylli vitin me status të ndryshuar. Dasma e saj me reperin nga Kosova ishte më e bujshme se gjithë të tjerat. Ajo këtë vit gjithashtu...

A është Anastasia vajza më e bukur në botë?

Një 6-vjeçare nga Rusia është quajtur si “vajza më e bukur në botë”, duke ndjekur hapat e modeles franceze Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva ka tashmë...

Learta befason burrin e saj me mëngjes, ia uron ditëlindjen në këtë mënyrë

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAvip. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së...

“Gruaja ime e dashur”, Roberti i bashkohet Norës në fotot e pushimeve në Turqi

Nora pak më parë ka shpërndarë me fansat një fotografi ku shihet në super formë. E këtë herë asaj i është bashkuar edhe bashkëshorti i...

Andrra bëhet sërish nuse me vello të bardhë, e ‘çmend’ Sinanin

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës, shkruan ORAvip. Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një...

Negin Ghalavand, modelja iraniane që krahasohet me Lana Del Rey (Foto)

Negin Ghalavand është një fotomodele dhe yll i rrjeteve sociale, e cila vetëm në Instagram numëron mbi 310 mijë ndjekës. Ajo ka lindur në vitin...

Meriton Aliu i jep fund aventures.

Cili avanturist Kosovar po ja rremben zemrat femrave nga Diaspora Meriton Aliu fotomodeli Kosovar i cili e patë një jet avanturiste ai sot i dha...

Kush është Modelja nga Skenderaj që po i qmendë portalet Rozë

" Best Model Grand Universe 2018 “ Dafina Selimi. Syri.tv: Dafina Selimi ju jeni zgjedhur modele  dhe keni mar qmimin " Best Model Grand Universe 2018...

Lajmet e fundit

PSHDK i duhet politikës, ekonomisë dhe strategjisë shtetformuese të RKS!

Nga Zef Prekaj Shpesh në fjalorin shqip-shqip, takojmë fjalë që kanë dy e më...

PËRGJEGJE DHE PËRKRAHJE LIDHUR ME SHKRIMIN E MREKULLUESHËM NGA NUE OROSHI

E mbramja me hair apo ja nien zanin ma vonë…           Është titulli i mrekullueshëm i shkrimit që i...

Nga sot Qeveria mbulon shpenzimet e Kartonit të Gjelbër për diasporën

ëvendësguvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Sokol Havolli ka njoftuar se në minutat e parë të ditës së sotme është printuar polica...