Ballina Autorët Postime nga Nexhat Abdiu

Nexhat Abdiu

28 POSTIME 0 KOMENTET

Lajmet e fundit

Z. Musli Sahiti, nje intelektual i palodhur ne sherbim te çeshtjes kombetare, kultures dhe...

Afrim Caka Njerzeve te bekuar gjithmon u prin e mbara...Moderatori i TV-SYRIT nuk rron per vete, por per...

Gazeta zvicerane: Kjo ndodh vetëm në Kosovë, bëhet qeveria pa zgjedhje?!

Gjenevë, 29 maj -Gjykata Kushtetuese e Kosovës të enjten konfirmoi një dekret presidencial që pritet të rritë tensionet në vend. Derisa mediat...

Interesat e qytetarëve dhe demagogët!

Qëllimi i demagogjisë Albiniste është që të krijojë një lidhje, në mendjet e qytetarëve, midis vështirësive që përjeton vendi dhe qeverisë...