Ballina Autorët Postime nga Syri Blue

Syri Blue

12 POSTIME 0 KOMENTET

Lajmet e fundit

DY VLLEZËRIT E SUPERTALENTUAR NË ODËN E MËRGIMIT

Vëllezërit Arbnor dhe Rrezart Kuqi janë mysafirë të radhës në Odën e Mërgimit në TV Syri HD.    Në edicionin e radhës të Odës së...

PREZENTIM DINJITOZ I MUZIKËS FOLKLORIKE NË MËRGIM

Muzikën folklorike duhet ruajtur e kultivuar në vendlindje por gjithësesi edhe në mërgim.   Këtë të enjte në Odën e Mërgimit do të flitet për muzikën...

Marrëveshja e sigurimeve shoqërore me Kosovën

Komunikatë për media e sindikatës Unia  Bernë, 05.06.2019 Parlamenti federal i Zvicrës për Marrëveshja e sigurimeve shoqërore me Kosovën Koha për drejtësi! Presioni i sindikatave është duke...